Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 1700-tal, ek, beslag i mässing, höjd ca 82, 168x75 cm, nycklar finns

Beslag med skador, löst draghandtag

793056

2020-07-13