Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,1700-tal, två vandrande män vid fors, olja på duk, uppfodrad, ca 57x72 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Smärre krackelyr
793059
2020-07-15