Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,1700-tal, två vandrande män vid fors, olja på duk, uppfodrad, ca 57x72 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Smärre krackelyr

793059

2020-07-15