Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS RIEDER, 1800/1900-tal, skulptur i form av poserande yngling, signerad i gjutningen, patinerad brons, sockel i marmor (emperador dark), höjd ca 49 cm
Några nagg på sockeln, slitage
793061
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här