Hans Rieder skulptur

Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur
Hans Rieder skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS RIEDER, 1800/1900-tal, skulptur i form av poserande yngling, signerad i gjutningen, patinerad brons, sockel i marmor (emperador dark), höjd ca 49 cm

Några nagg på sockeln, slitage

793061

2020-07-18