Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANTTI FAVÉN (1882-1948) (3) porträtt av kvinna, signerade och daterade 1930, blyerts, ca 36x26 cm
793063
2020-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här