Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 49 cm

Ytskador, klädsel m smärre fläckar

793066

2020-07-13