Karmstolar jugend

Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, 1 par, 1900-talets början, jugend, fanérade i ek, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Senare klädsel, ytskador, torrsprickor

793101

2020-07-13