Fickur 2 st Cyma samt IWC

Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC
Fickur 2 st Cyma samt IWC

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 2 st, Cyma, märkt 769-4399 samt 952882 resp. IWC International Watch Company, Schaffhausen, märkt 728216, diameter ca 48 resp 50 mm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre repor, gravyr, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

793110

2020-07-14