Lennart Rodhe färglitografi
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): "Växthuset", monogramsignerad och daterad -45 i tryck samt i blyerts signerad Lennart Rohde, 95/200, färglitografi, bildmått ca 56x66 cm
Ej examinerad ur ram, synliga fuktfläckar och något gulnad
793112
2020-07-12