Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Växthuset", monogramsignerad och daterad -45 i tryck samt i blyerts signerad Lennart Rohde, 95/200, färglitografi, bildmått ca 56x66 cm

Ej examinerad ur ram, synliga fuktfläckar och något gulnad

793112

2020-07-12