Tissot Stylist herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TISSOT, armbandsur, "Stylist", länken i 18 k guld, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, originalarmband samt spänne i 18 k guld, diameter 33,5 mm, längd 200 mm
Bruksslitage, repor, märken, går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
793113
2020-07-14