Tissot Stylist herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TISSOT, armbandsur, "Stylist", länken i 18 k guld, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, originalarmband samt spänne i 18 k guld, diameter 33,5 mm, längd 200 mm

Bruksslitage, repor, märken, går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

793113

2020-07-14