Tillbaka till katalog

Certina herrarmbandsur

Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

Beskrivning

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, länk i 18 k guld, märkt 744 8015 88, längd ca 175 mm, diameter 33,5 mm, vikt armband ca 50 g

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

793114

Datum:

2020-07-14