Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, mahognyfanér, klädd bemålad front, invändigt med lådor samt hyllor, höjd 142, 109x46 cm

Märken, slitage

793115

2020-07-13