Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, mahognyfanér, klädd bemålad front, invändigt med lådor samt hyllor, höjd 142, 109x46 cm
Märken, slitage
793115
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här