Cassone

Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone
Cassone

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

CASSONE, 1700-tal, rikt skuren dekor, på lejontassar, beslag i smide, höjd 50, 120x45 cm

Renoverad och kompleterad, slitage och skador

793126

2020-07-13