Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
CASSONE, 1700-tal, rikt skuren dekor, på lejontassar, beslag i smide, höjd 50, 120x45 cm
Renoverad och kompleterad, slitage och skador
793126
2020-07-13