Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, med stenskiva, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, bronserat draghandtag, höjd ca 75, 44x34 cm

Smärre ytskador

793140

2020-07-13