Per-Åke Persson New York

Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "05:30 New York Morning", signerad Per-Åke Persson och daterad à tergo 2002, E.A No 2, fotografi, ca 47x96 cm

793142

2020-07-12