Bord jugend

Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets björjan, jugend, ek, skuren dekor, höjd ca 70, 65x49 cm

Bordsskiva med märken, fotkryss med lagning

793145

2020-07-13