Robert Löfgren oljmålning.

Robert Löfgren oljmålning.
Robert Löfgren oljmålning.
Robert Löfgren oljmålning.
Robert Löfgren oljmålning.

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ROBERT LÖFGREN, olja på pannå, båtar på strandremsa, signerad, 33 x 41 cm.

793149

2020-08-28