Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
ANNIKA SVENBRO, komposition, akvatint, signerad, daterad -90 och numrerad 74/150, plåtstorlek 24 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.
793153
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här