ANNIKA SVENBRO, akvatint, signerad, daterad -90

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

ANNIKA SVENBRO, komposition, akvatint, signerad, daterad -90 och numrerad 74/150, plåtstorlek 24 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

793153

2020-08-28