Spiselhundar ett par England
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SPISELHUNDAR, 1 par, England, omkring 1900, troligen Beswick, porslin, höjder ca 32 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar, spricka, slitage
793178
Päivämäärä:
2020-07-12