Spiselhundar ett par England

Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

SPISELHUNDAR, 1 par, England, omkring 1900, troligen Beswick, porslin, höjder ca 32 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar, spricka, slitage

793178

Päivämäärä:

2020-07-12