Koppar 1800-tal

Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal
Koppar 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UGNSFORM, DURKSLAG, TRATT, 3 dlr., koppar, 1800-tal, formen ca 41x31 cm

PROVENIENS: Hargs Bruk

Slitage, formens lock ej tillhörande

793190

2020-07-13