Heljä Luikko-Sundström väggplatta
Valmis
2020-07-14
793193
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM, väggplattor 2 st, Arabia, Finland, bemålat stengods, signerade Heljä Liukko-Sundström, Arabia, en väggplatta med blomstermotiv, ca 23x10, och en väggplatta med motiv av interiör, ca 25x12 cm, samt 3 broscher, Arabia, signerade Heljä
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma