Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN-E FRANZÉN (född 1942), "Chopper", monogramsignerad, daterad och numrerad JEF 1998, 205/320, färglitografi, 19x22 cm
Ej examinerad ur ram
793203
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här