Joh-E Franzén färglitografi

Joh-E Franzén färglitografi
Joh-E Franzén färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942), "Chopper", monogramsignerad, daterad och numrerad JEF 1998, 205/320, färglitografi, 19x22 cm

Ej examinerad ur ram

793203

2020-07-14