Joh-E Franzén färglitografi
2020-07-14
793203
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN-E FRANZÉN (född 1942), "Chopper", monogramsignerad, daterad och numrerad JEF 1998, 205/320, färglitografi, 19x22 cm
Ej examinerad ur ram