Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), underglasyr blå dekor, diam ca 22 cm
Smärre slitage, en tallrik med nagg
793204
2020-07-16