Järnsäng NK

Järnsäng NK
Järnsäng NK
Järnsäng NK
Järnsäng NK
Järnsäng NK
Järnsäng NK

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÄRNSÄNG,1900-talets början, märkt Nordiska Kompaniet, vitmålad med mässingsdetaljer, på hjul, gavelhöjd mellan 100-135, bäddmått ca 104x200 cm

Åldersrelaterat slitage

793211

2020-07-12