Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
AXEL ZACHRISSON (1884-1944): föreställande strandlandskap, olja på duk, signerad A. Zachrisson, ca 32x39 cm
Ej examinerad ur ram
793212
2020-07-19