Edition Ete Hermès Skor stl 39
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERMÈS, skor, stl 39, unisex sneakermodell, vitt skinn, invändigt fodrade med brunt läder, ljus kantsöm, dekor med sytt H, snörning, dustbag medföljer
Bruksslitage. Tåparti med mindre repor/ svart missfärgning.
793224
2020-07-26