Edition Ete Hermès Skor stl 39

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMÈS, skor, stl 39, unisex sneakermodell, vitt skinn, invändigt fodrade med brunt läder, ljus kantsöm, dekor med sytt H, snörning, dustbag medföljer

Bruksslitage. Tåparti med mindre repor/ svart missfärgning.

793224

2020-07-26