Järnsäng

Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÄRNSÄNG, 1900-talets början, vitmålad med mässingsdetaljer, på hjul, gavelhöjd mellan 117-146, bäddmått ca 92 x 195 cm

Åldersrelaterat slitage

793243

2020-07-13