Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, engelsk modell, ek, tre moduler, med 4 utdragbara lådor på vardera sida, översta lådorna med lås, en låda i sargen, höjd ca 77, 150x88 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken, nyckel saknas

793245

2020-07-14