Albert Engström teckningar
Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): Två ramade teckningar, motiv med marknadscen från Värmland samt gosse samtalandes med äldre herre, båda signerad Albert Engström, tusch och blyerts, mäter ca 22x27 resp 18x24 cm
Ej examinerade ur ram, smärre ramskador
793247
2020-07-13