Bengt Olle Oldinger oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Landskap, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 53x130 cm

793249

2020-07-12