Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOP, silver, C.G. Hallberg, Stockholm, 1918, konkav form med handtag av vildsvinsbete, höjd ca 12,5 cm, totalvikt 237 gram
Bruksslitage, smärre repor, med gravyr
793250
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här