Stop silver C.G. Hallberg

Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg
Stop silver C.G. Hallberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOP, silver, C.G. Hallberg, Stockholm, 1918, konkav form med handtag av vildsvinsbete, höjd ca 12,5 cm, totalvikt 237 gram

Bruksslitage, smärre repor, med gravyr

793250

2020-07-14