Pipa sjöskum 1800-talets slut
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
SJÖSKUMSPIPA, 1800-talets slut, skuren dekor i form av dam på häst med hundar, delvis med silver 1931 samt celluloid, längd ca 22 cm
Bruksslitage, sprickor, skador, en hund saknar huvudet, lagningar
793252
2020-07-14