Pipa sjöskum 1800-talets slut

Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut
Pipa sjöskum 1800-talets slut

Klubbat för:

1 300 SEK

800 SEK

SJÖSKUMSPIPA, 1800-talets slut, skuren dekor i form av dam på häst med hundar, delvis med silver 1931 samt celluloid, längd ca 22 cm

Bruksslitage, sprickor, skador, en hund saknar huvudet, lagningar

793252

2020-07-14