Ulf Scherlin tamburmajor

Ulf Scherlin tamburmajor
Ulf Scherlin tamburmajor
Ulf Scherlin tamburmajor
Ulf Scherlin tamburmajor
Ulf Scherlin tamburmajor
Ulf Scherlin tamburmajor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF SCHERLIN, tamburmajor, stomme i ek, krokar och fot i metall, etikettmärkt, höjd ca 186 cm

Bruksslitage, repor, märken

793257

2020-07-14