Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Ärtskida, signerad och daterad Johannes O -78, olja på duk, 81x81 cm

Repa

793262

2020-07-13