Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
RÖRSTRAND, krus, 3 st, tidigt 1900-tal, glaserat stengods, sk "stenmassa", med hängklar samt blomdekor, märkta undertill, höjd ca 26,21 samt 14 cm
Bruksslitage
793269
2020-07-17