TECHNOFIX Alpine Express 300
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TECHNOFIX "Alpine Express 300", 1950/60-tal, Väst-Tyskland, två rälsbussar med nyckeluppdragen mekanism, litograferad plåt, medföljer originalkartong samt 1 extra vagn från 1950-talet som ej tillhör banan , längd utfälld ca 83x17 cm , nyckel finns
Fungerar vid inskrinvningstillfället, originalkartong med bruksslitage
793276
2020-07-17