Yngve Eriksson Yes oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE ERIKSSON YES, Kvinna och blomfånge, signerad samt daterad 1969-78, olja på duk, ca 65x92 cm

793291

2020-07-14