Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGEFÄRSKRUS 2 st, VAS OCH SKÅL, porslin, Kina, 1800 och1900-tal, höjd ca 7-29 cm

Smärre slitage, hårsprickor, mindre nagg

793304

2020-07-17