Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP 1900-talets första hälft, mörkbetsad furu, invändigt hyllplan, höjd 100 cm, 127x39,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, Nyckel saknas

793318

2020-07-15