Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP 1900-talets första hälft, mörkbetsad furu, invändigt hyllplan, höjd 100 cm, 127x39,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, Nyckel saknas
793318
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här