Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA i form av hallykta,1900-talets slut, 3 ljuspunkter, mässing och glas, höjd ca 67, diameter 27 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Funktionen garanteras ej, slitage

793322

2020-07-16