Chiffonje
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CHIFFONJE, 1800-talets slut, en låda högst upp, front med klaff, 11 st bakomliggande lådor, underdel med 3 draglådor, fanér i olika träslag, bland annat rotfaner och mahogny, beslag i mässing, höjd ca 146, 100x57 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med märken, repor och smärre fanérskador, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen
793323
Päivämäärä:
2020-07-16