Alvar Aalto bord

Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALVAR AALTO, "Bord 91", för Artek, skiva av svart laminat, ben i skiktlimmad björk, höjd ca 60, diameter, 100 cm

Bruksslitage, skiva med repor och färgfläckar

793354

2020-07-16