Barstolar Lindvall

Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall
Barstolar Lindvall

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONAS LINDVALL, "Miss Holly Barstol H63", barstolar, 1 par, STOLAB, ek, undertill märkta, sitthöjd ca 78 cm

Brukslitage, smärre ytskador, en med fläckar o tvärslå med spricka

793356

2020-07-18