Sakral skulptur

Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAKRAL SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, skulpterat trä, spår av förgyllning, 33x34 cm

Skador, avslag, orangrepp

793365

2020-07-18