Soffbord gustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, med stenskiva, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, skuren och förgylld dekor, höjd ca 56, 91x58 cm
Senare bemålning, skivan med smärre fläckar, ett ben med mindre spricka (ben/bordsskiva)
793366
2020-07-18