Sideboard Bra Bohag

Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS JONSSON, "Trento", sideboard, 1960-tal, Bra Bohag, fanérat i teak, invändig brännmärkning, höjd ca 80, 190x45 cm

Bruksslitage, smärre ytskador och märken

793369

2020-07-16